Misje parafialne

NIEDZIELA:  -  Dzień Pański – Pan ukazuje drogę Życia.

„Wskażę im w życiu powołania drogę, a nią idących swą łaską wspomogę”.  /Obietnice Serca Bożego/

Uroczyste rozpoczęcie Misji św. Msze św. z nauką misyjną dla wszystkich. Po wieczornej Mszy św. nauka stanowa.

PONIEDZIAŁEK:  -
Dzień pamięci i modlitwy za zmarłych.

„Pod moim skrzydłem grot złego ich minie, Jam im ucieczką w ostatniej godzinie”.  /Obietnice ... /

Msze św. z nauką misyjną i nabożeństwem za zmarłych. (Jeśli blisko kościoła jest cmentarz, zaleca się procesję na cmentarz).
Spotkanie z dziećmi. Po wieczornej Mszy św. nauka stanowa.

WTOREK:  -
Dzień ekspiacji, ale także dzień spotkania z chorymi.

„Gdy ból i smutek zadadzą im ranę, Ja sam balsamem pociechy się stanę”.  /Obietnice... /

Do południa dodatkowa Msza św. dla chorych, a co najmniej pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej. Podczas Mszy św. udzielamy sakramentu chorych. Spotkanie z dziećmi. Po głównych Mszach św. rano i wieczorem, nabożeństwo przeproszenia Boga za grzechy parafian.

ŚRODA:  -
Dzień spowiedzi.

„W Sercu Mym źródło grzesznikom otworzę, z którego spłynie miłosierdzia morze”.  /Obietnice... /

Msza św. dla dzieci. Po wieczornej Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży.

CZWARTEK:      -   Dzień odnowienia ślubów małżeńskich.

„Dom, gdzie czcić będą obraz Serca Mego, z błogosławieństwa zasłynie Bożego”.  /Obietnice... /

Na Msze św. przychodzimy dziś całymi rodzinami. Po wieczornej Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży.

PIĄTEK:             -
Poświęcenie parafii i rodzin Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

(
poświęcenie parafii jest w kościele, Natomiast poświęcenie rodziny w domu, przed obrazem Jezusowego Serca).

„Kto pierwsze piątki odprawi jak trzeba, nie umrze w grzechu, lecz wejdzie do nieba”.  /Obietnice... /

Po Mszach św. rano i wieczorem, wobec wystawionego Najśw. Sakramentu akt ofiarowania parafii Sercu Bożemu. Wieczorem o umówionej godzinie, na znak dzwonów, wszyscy oddajemy się Sercu Bożemu. Kapłani w kościele przed Najśw. Sakramentem, a inni w domach przed obrazem Serca Jezusowego.

SOBOTA:            -
Maryjny dzień modlitwy za parafię i ojczyznę.

„W rodzinie spokój i zgoda zagości, bo złączę wszystkich więzią mej miłości”.  /Obietnice... /

Przed południem specjalne spotkanie dla matek brzemiennych i malutkich dzieci i błogosławieństwo misyjne dla nich.

NIEDZIELA:      -
Dzień Pana obecnego w znaku Eucharystii i misyjnego Krzyża.

„Czci mej szerzeniu gorliwie oddani, w tym Sercu będą na wieki w pisani”. / Obietnice... /

Uroczyste zakończenie misji św. na Sumie pod misyjnym krzyżem.

Prosimy o kontakt.

Jeśli chcesz podyskutować, to zapraszam na Forum.